Oświetlenie obrysowe żurawia - sklep, specyfikacja, cena, opinie

Oświetlenie żurawia jest niezbędnym elementem wyposażenia dźwigu, który zapewnia bezpieczeństwo operatorom, którzy go obsługują. Jest to narzędzie wskazujące położenie skrajnych części konstrukcji, dzięki czemu wszystkie prace, które się nim wykonuje, przebiegają w szybszy i łatwiejszy sposób. Znacznie poprawia to komfort pracy oraz wpływa na samopoczucie pracowników, ponieważ nie muszą obawiać się o swoje zdrowie podczas wykonywania swoich obowiązków na wysokościach. Co więcej, prace mogą zostać przeprowadzone o wiele precyzyjniej.
Oświetlenie obrysowe żurawia

Oświetlenie obrysowe żurawia - gdzie kupić?

Sklep Corleonis jest liderem w branży zaopatrującej firmy budowlane. Potwierdza to fakt, że zaufały mu już setki firm. Produkty oferowane przez to przedsiębiorstwo wyróżniają się najwyższą jakością i spełnianiem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Dbanie o bezpieczeństwo swoich pracowników to korzystanie tylko ze sprawdzonych rozwiązań. Właśnie takie oferuje sklep Corleonis. Personel tworzą jedynie profesjonaliści, których zadowalają solidne materiały, gwarantujące trwałość i wygodę w codziennym użytkowaniu żurawia.

Oświetlenie żurawia (sklep.corleonis.pl) - specyfikacja

Obrysowe oświetlenie żurawia, które znaleźć można w sklepie Corleonis, cechuje się wysoką wytrzymałością i niską intensywnością typu “B”. Oznacza to, że nawet po zmroku oraz w nocy lampy będą świetnie wykonywać swoje zadanie, nie oślepiając przy tym pracowników. Moc znamionowa dźwigu wynosi 9 W, natomiast napięcie znamionowe 230 V/50 Hz. Co więcej, oświetlenie obrysowe żurawia poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych - może pracować w zakresie temperatur od -40 do nawet 50°C.

Oświetlenie obrysowe żurawia - cena

Najwyższą jakość oferowanych produktów potwierdza fakt, że dostały stopień ochrony IP55, który potwierdza jego całkowitą pyłoszczelność. Materiały użyte do produkcji proponowanych elementów pochodzą od najlepszych i zaufanych producentów. Obrysowe oświetlenie żurawia stworzone zostało na miarę potrzeb obecnie pracujących operatorów dźwigów. Co istotne, zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa nie wymaga wysokich nakładów finansowych, ponieważ prezentowane rozwiązanie nabyć można w przystępnej cenie.

Oświetlenie obrysowe żurawia - opinie zadowolonych klientów

Zamontowanie oświetlenia obrysowego na żurawiach, które posiada moja firm pozwoliło mi na odetchnięcie z ulgą. Branża, którą się zajmujemy bywa naprawdę niebezpieczna, cieszę się, że moi pracownicy są teraz bezpieczni i mogą pracować w komfortowych warunkach.

Adam

Bez tego typu oświetlenia czułem się niepewnie. Pracujac na dźwigu, szczególnie po zmroku obawialem się zderzenia z innymi żurawiami. Takie niebezpieczne sytuacje moglyby mieć tragiczne skutki. Oswietlenie obrysowe na szczęście pozwala tego uniknać

Robert

Oświetlenie świetnie sprawdza się, i w dzień, i w nocy. Nie oślepia, dzięki czemu, wszystkie prace przebiegają sprawnie i bez żadnych problemów. Uważam, że jest to element, w który wyposażony, powinien być każdy żuraw wieżowy.

Tomasz

Razem z kolegami z pracy wypróbowaliśmy już większość oświetleń oferowanych przez różne firmy. wszystkie z nich miały jakieś wady. dopiero oświetlenie ze sklepu corleonis spełniło nasze oczekiwania. praca stał się o wiele przyjemniejsza, mega polecamy!

Mariusz